EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN HAZIRIZ!

 

Ankara’da web tasarımı, sosyal medya hesap yönetimi ve dijital reklamcılık konusunda hizmet vermek amacıyla 2014 yılında kurulan Ankara Sosyal Medya Ajansı, sürekli kendisini güncelleyen internet ortamında siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için uzman kadrosuyla gelişmeleri takip etmektedir. Sektörel gerekliliklere uygun olarak online platformlarda ihtiyacınız olan tüm dijital içerik ve uygulamalar ekibimiz tarafından profesyonel bir titizlikle hazırlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Çalışmalarımızdan örnekler vermek gerekirse 4 yılda sektörünün en büyüğü haline gelen web sitesi tasarım ve e-ticaret kurulum çalışmaları, ulusal ve uluslararası hizmet veren firmalara yaptığımız XML hazırlık ve programlama çalışmaları, patentli ve uluslararası markalar için yaptığımız kurumsal kimlik çalışmaları, sektöründe fark edilen afiş ve broşür tasarımları, satış garantili reklam ve yeniden pazarlama çalışmaları gibi faliyetlerimizi sayabiliriz.

Hizmet verdiğimiz onlarca bireysel ve kurumsal müşterimize sunduğumuz web tasarım, e-ticaret yönetimi,  grafik tasarım uygulamaları, dijital reklamlama ve remarketing çalışmalarıyla sizleri rakiplerinizin arasından profesyonel bir içerikle öne çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dijital Reklam ve Pazarlama Stratejileri Oluşturup, Markanızın Sosyal Medyada Doğru Şekilde Temsili ve Tanıtımı İçin Buradayız!